Profiili ja asetukset
Tili
Hallinnoi tiliä
Kirjaudu ulos
Henkilöt

Autorippituoli-videopodcast: Hanna Pakarinen on lavalla estoton: ”Nuoret miehet syövät kädestäni”

Kuuntele tai katso videopodcast! Suomen ensimmäinen Idols-voittaja Hanna Pakarinen ei pelkää valjastaa himoaan – ja saakin nuoret miehet syömään kädestään keikoilla. Kun show loppuu, illuusio katoaa, mutta onneksi aikoinaan työkaveriinsa rakastunut laulaja kokee edelleen parisuhteessaan intohimoa. Autorippituoli-videopodin toisessa jaksossa vieraana siis rempseä Hanna Pakarinen!

21.5.2024 Apu

Harva tietää, että laulaja Hanna Pakarinen on feministi, joka pitää syntinään sitä, että nuorempana hänkin ajatteli naisen olevan toiselle naiselle susi. Autorippituolissa Hanna Pakarinen puhuu kiljusta, kaljasta ja samppanjasta – sekä hetkestä, jolloin hän huomasi, että musiikkibisneksessä on vihdoin turvallista olla nainen.

Hän kertoo myös olleensa nuorena traumaattisessa parisuhteessa. Silloin hänen piti vain olla hiljaa ja niellä vihansa. Nyt hän puhuu huonosta suhteestaan vihaan ja kokee, että hänen pitäisi vihata vähän enemmän.

Videopodcastin toimittaja on Jenni Arbelius. Voit joko kuunnella tai katsoa keskustelun.

Henkilöt
Ihmissuhteet
Ilmiöt
Ihmiset
Podcastit
Mieli
Kommentit
Ei kommentteja vielä
Katso myös nämä
Uusimmat
Tilaa uutiskirje tästä

Tulossa vain kiinnostavia, hauskoja ja tärkeitä viestejä.

terve
KäyttöehdotTietosuojaselosteEvästekäytännöt